Společnost

Tady si říkají Společnost, jinde zase jinak. Ale jsou snad téměř v každé větší skupině. Všichni víme, co jsou zač. Šmelináři, veksláci, zlodějíčkové i bývalí kriminálníci. Po tom všem, co se stalo, tihle zažívali druhou „sametovou revoluci“. Takže ten název je jen takové pozlátko.

Většinou mají na starost místní trh, jak taky jinak. Samozřejmě asi každá špatnost, co se kolem šustne, je synonymem pro Společnost. Je naší součástí už delší dobu a nějak jsme si na ně zvykli. Společně s modráky udržují takový křehký mír, ale pokaždé, když šlo do tuhého, drželi za jeden provaz s námi. To jim upřít nemůžeme.

Někteří k nim vzhlížejí a připojují se k nim, jelikož v tom vidí jistou formu svobody. Jako bychom jí už neměli dost. Jsou i tací, kteří kšeftují s členy Osvěty tam venku.

Rozlišovací znaky: symbol C v kroužku (bývalá značka Copyright ©) jako Company/Společnost ve formě cejchu nebo tetování

Cíle a motivace: ochrana osady, přežití v dnešním světě, vymícení všech hajzlů v okolí a pomoc slabším

Rivalové: Ortodoxní osvěta. Nový věk, jsou přesně ten typ lidi co můžou za úpadek hodnot před dopadem.

Politika: oko za oko, zub za zub


Nemůžeš sehnat peníze, potřebuješ prodat nebo koupit nějaké horké zboží? Nebojíš se ušpinit si ruce? Jsme tady pro tebe, tvá Společnost.

Jsme féroví a jedeme podle pravidel. Nejsme svázáni primitivními pravidly bohatých mocnářů ze starého světa. Přidej se k nám a poznáš, co je to blahobyt svobody.

Rolovat nahoru