Vedlejší postavy

Mona

Jedna ze „sester“. Konkubíny, masérky, společnice, mají mnoho pojmenování. Ale v tom co dělají jsou nejlepší. Jedna bez druhé nedá ani ránu. Mona je ta drsňačka, sarkastická a životem ostřílená. Je hodná, ale naštvat by jí asi nikdo nechtěl, teda pokud ví s kým má tu čest. Svou práci bere zodpovědně a vidí v ní určité poslání.


Lola

Jedna ze „sester“. Konkubíny, masérky, společnice, mají mnoho pojmenování. Ale v tom co dělají jsou nejlepší. Jedna bez druhé nedá ani ránu. Lola je ta hodnější, vtipná a veselá holka. Neublížila by ani mouše. S nadšením si povídá a má ráda společnost.


Hanibal

Náš obchodník s jídlem. Vždy má něco k jídlu, a jak s oblibou říká, vše má svou cenu. Takže pokud máte hlad a nemáte peníze tak běžte raději makat. Výběr, ale má opravdu široký. Vlastně vše co by se podle něj dalo jíst. I proto mu neřekne nikdo jinak než Hanibal. Určitě když by na to přišlo by nepohrdl kouskem lidského.


Baronka

Baronka je zdatný obchodník. Její specialitou jsou různá vybavení vybavení a doplňky. Prodá vám cokoliv a co nemá to sežene. A vždycky nejde daleko pro nějakou zajímavou historku. No teda ne vždy zajímavou, ale vždy má nějaký příběh. Má i slušné konexe, takže znepřátelit si jí vážně nechcete.


Pikaso

Umělec, tatér. Kdysi měl i vlastní síť tetovacích salónu. Pak ztvrdnul v jednom záchytném táboře, no a nakonec skončil u nás. Jednou mu kluci na průzkumu ještě v osadě Beskyd našli tetovací stroj a barvy. A tak začal znovu tetovat, byl o to kupodivu neuvěřitelný zájem.


Tomin

Potulný fotograf a reportér ze severní aliance. Pohybuje se po zemích zasažené dopadem a po území kde působí Osvěta a ortodoxní Osvěta a sbírá podklady pro svou životní práci o světě po dopadu a působnosti Osvěty a její dopad na celkový svět a víru. Mnohdy ho doprovázejí místní kolegové. Příliš nemluví o své minulosti, ale nemluvnosti rozhodně netrpí.