Frakce

Osada nabízí nekonečno možností. Jednou z mnoha je se zařadit do několika skupin/frakcí, které zde existují. Každá má své plusy i minusy to si nebudeme lhát. Vyber si podle toho co ti je nejbližší a nebo můžeš být osadníkem bez frakce, mají největší volnost a jsou nedílnou a nejpodstatnější částí komunity. Nicméně i zde si je možno vybrat z dvou „rodin“, které se mezi nimi utvořili.

Pokud jsi si vybral kam se zařadíš nezapomeň si vše potřebné přečíst a k tomu uzpůsobit svůj kostým, protože ten je největším rozlišujícím znakem, aby jsi poznal kdo ke komu patří. Na kvalitě a zpracování kostýmu skutečně záleží, víme o tom své a ty budeš taky. Tady máš celý seznam frakcí a skupin, které v osadě jsou včetně jejich symbolů, které jsou pro ně charakteristické. Každá z frakcí má svou „základní lokaci“ kde mají hlavní zázemí. Pouze osadníci bez frakce si však svůj stan mohou rozbít kdekoliv, máme však pro ně pár doporučených míst, ty pak najdete na mapě jak zde tak i přímo v osadě.

  • Modré přilby – pomáhají udržet pořádek vně i uvnitř osady.
  • Lovci a hledači – nejlepší lovci, stopaři a hledači jaké jsme si mohli jen přát, bez nich bychom neměli co jíst.
  • Lékaři a vědci – nebýt nich, už bychom umřeli snad i na záděru a pili kontaminovanou vodu.
  • Společnost – obchodníci, kšeftaři, šmelináři, zlodějíčci, ale i ti se nám mnohdy hodí.
  • Nový věk – patrioti co se snaží udržet, to málo co ještě zbylo z civilizovaného světa a jednou mu navrátit zašlou slávu.
  • Osadníci – osadníci jsou nedílnou a nejpodstatnější částí komunity mají největší volnost a svobodu.
Modré přilby Lovci a hledači Lékaři a vědci Společnost Nový věk Osadníci