GDPR

GDPR – obecné nařízení o ochraně osobních údaju

(Gdo Data Prodá Rychleji)

Jsou tu mezi námi nějaké ty nařízení a ustanovení o ochraně osobních údajů, abychom s údaji co jste nám dali nehráli online poker v Bangladéši. Se zpracováním osobních údajů v rámci GPDR souhlasíte společně s registrací na tuto akci. Pokud chcete vědět ty spousty chytrých keců najdete je komplet na stránkách Ministerstva vnitra České republiky.

Vaše data shromažďujeme pouze k informačním a identifikačním účelům a nejsou a nebudou využívány pro reklamu či poskytovány třetím stranám.

Kontaktní údaje slouží především pro zprostředkování komunikace mezi Vámi a organizátory.

Datum narození slouží k identifikaci plnoletosti, která je podmínkou účasti na akci.

Pravdivost všech těchto údajů bude rovněž ověřena přímo na akci při registračním procesu. Nepravdivost uvedených údajů může vést k vyloučení z akce, pokud se jedná o přímý rozpor s pravidly akce.

Přístup k těmto údajům má pouze organizační tým akce ASTEROID a nejsou veřejně přístupná.

Po skončení akce a vyřízení všech potřebných sounáležitostí se všemi registrovanými, budou veškeré osobní údaje smazány. Nemohou pak být nadále využívány, ale je proto zapotřebí při příští účasti registraci provést znovu. Pokud registraci z jakýchkoliv důvodů zrušíte máte právo zažádat o okamžité smazání Vašich údajů z registru.

Pokud máte jakékoliv další dotazy neváhejte nás kontaktovat.