BeforeParty-koncept

Nemůžeš se už dočkat, až vypukne ten krutopřísný post-apokalyptický larp Asteroid a nemáš zrovna do čeho píchnout? Tak to máme akci přímo pro tebe! Takže dopij pivo, vytáhni nohy z lavoru, zvedni zadek a přijeď. Trapná zábava, amatérské kostýmy, tuctová organizace, promarněné prachy a potenciál. Jeden den v post-apokalytpickém stylu. Hodíme maso na oheň, zastřílíme, ponudíme se u přednášek, nějaké úkoly pro zpestření nudy a dáme si soutěže o lupeny na larp posvěcené Osvětou.

  • Termín: 3.července 2021 od 9:00 (kontrola registrace od 8:00)
  • Lokace: bývalá raketová základna Leskovec (mapa)
  • Program: stáhnout v PDF
  • Registrační poplatek: 500Kč

Pro REGISTRACI, pokračuj níže.

ASTEROID BeforeParty je jednodenní akce pro fanoušky larpu Asteroid a postapo žánru. Situace je, jaká je a jelikož ti nemůžeme letos přinést plnohodnotný  larp Asteroid. Tak tady to je taková náplast na bolavé srdíčko. Hoď na sebe svůj kostým, popadni kvér a doraž. Jíst a pít bude co, střílet se taky bude i zábava nějaká bude.

Co tě tam vlastně čeká si říkáš? No kromě dalších lidí jako ty tak hlavně zábava, o tom to celé je. Osvěta nám dá chvíli pokoj tak si vyhodíme z kopýtka. Budou tu postapo verze deskovek, které pak budou i přímo na larpu. Soutěže o volňásky na larp, herní úkoly, tématické přednášky a další možnosti jak se zabavit. Za každou aktivitu, které se zúčastníš dostaneš herní mince. Ty pak můžeš proměnit na baru za nějaký ten mok na svlažení huby a poctivou klobásu z grilu (z rodinného řeznictví z Raškovic). I nějaké ty rychlé cukry se najdou. Jídlo a pití, si ale můžeš dotáhnout vlastní, tohle je však v ceně a počítáme s dávkou pro každého. Tady mkrni na program akce ať víš co tam všechno bude a plus, mínus, kdy.

Bezpečná zóna, je místo kde se bude odehrávat veškeré dění a bude zde klid. Jde o místo u hlavního vchodu do celé základny kde bude bar, místo k posezení a budou zde probíhat programové aktivity. Tento prostor bude obehnán páskou a nesmí zde probíhat žádná střelba (ani zkouška zbraní !). Za páskou je už herní zóna a může se zde střílet v rámci hry.

Herní zóna, je zbytek základny zde se můžete vyblbnout dosytosti a plnit všechny herní úkoly co jsme si pro tebe připravili. Je zde jediné pravidlo, pokud tě zasáhnou, umíráš a odcházíš do bezpečné zóny. Herní zóna nebude dostupná pouze v případě probíhajícího programu, který bude prostor využívat.

Zbývající čas do zahájení akce.

Registrace probíhá tak, že vyplníš ten formulář dole a pošleš prachy za registraci. Jakmile dostaneme prachy spárujeme platbu s registrací a dostaneš od nás potvrzení (nebo pohled z Karibiku). Párování plateb provádíme průběžně, takže nemusíš hned panikařit když druhý den po platbě nebude na tvém emailu potvrzení. Před vstupem na akci si pak jen zkontrolujeme platnost tvé registrace a jdeš dovnitř ta probíhá mezi 8 až 9 hodinou ranní, tak na to mysli a buď tady včas. A ne nejde platit až na místě.

Pakliže nebude do skončení registrací registrováno alespoň 30 účastníku, včetně uhrazených registračních poplatků, akce se ruší. Pokud tedy můžeš, nenechávej registraci na poslední chvíli. Jestli by, ale k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

Registrováno: 0/60

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace bylo z tvé strany, ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, z kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek ve výši 50% z celkové částky. Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné vůbec.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ