Zázemí a vybavení pro hráče

Neboj se kromě nechutenství ti dostaneš do hry i něco od nás. Atmosférické role a především role obchodníků dostanou k dispozici veškeré nutné zázemí, tedy jak prostor k prodeji tak samotné zboží. Máme postavený i systém pro obchodníky, aby to nebyl jen kýbl nudy. Takže to nebude jen prodávání plastových jablíček jako ve školce. To samé se týká i jednotlivých herních postav, pokud tvoje postava bude mít v popisu, že disponuje nějakým předmětem nebo vybavením, dostaneš ho od nás. Nemusíš si sám nic takového kupovat nebo vyrábět. To se týká například všech příslušníků frakce Modré přilby, kteří tyto modré přilby dostanou a fešácké píšťalky. Případně věřící v Osvětu, dostanou medailon symbolizující jejích víru atp. Vůdci rodin dostanou taky svůj díl potřebný ke své roli.

Vlastně ti stačí kostým a můžeš dorazit ať si vybereš jakoukoliv roli. Ale doporučujeme určitě mít larpový nůž, pistoli a úplně nejlépe i nějaký hlavní kvér. Samozřejmě pak všechny náležitosti ohledně tvého pobytu v osadě, k tomu ti dopomůže uživatelská příručka, ale není to povinností.

Pro všechny atmosférické role však platí jedno, zázemí dostanete, ale pokud si přinesete i něco svého pro obohacení budeme jenom a jenom rádi. Je to možné i předem konzultovat, stačí nám napsat.

Pro běžné role a vlastně hráče platí to, že máte vždy vyhrazený prostor, zázemí, který je určen pro rozdělání stanu, přístřešku atp. Ať už jde o skupinu osadníků či přímo celé frakce. Tyto lokace jsou i vyznačené na mapě, která je stále k dispozici.

Pokud i pořád máš nějaké dotazy neboj se a napiš nám, pokusíme se ti odpovědět v co nejmenším počtu sprostých slov a sarkasmu.