Karty na stole, role pro Nový věk

No tak jo, odkryjeme ti naše karty. Děláme to neradi, ale vše zlé je k něčemu dobré. Jak už jistě víš, hledáme alespoň 5 hráčů do frakce Nový věk 🦁, aby jsme vyrovnali počty a hra mohla být vyváženější. Navíc tady máme akci pro právě prvních pět registrovaných do této frakce a to v podobě výše registračního poplatku pouze za 1500Kč.‼️

Jasně chápeme pořád je to riziko, že nevíš do čeho jdeš. Chceš podpořit hru, ale nejsi si jistý jestli tě to u Nového věku 🦁 bude bavit tak jak by tě to mohlo bavit u Společnosti, Modrých přileb nebo osadníků. Toho se bát nemusíš, Nový věk má stejně jedinečné kouzlo jako všechny ostatní frakce a skupiny. Tak ti nabízíme náhled na sedm konkrétních rolí pro Nový věk, které si můžeš vybrat a zaregistrovat. To už je slušná nabídka ne?🧐 Konkrétní role, sleva, místo v silné frakci, zázemí a hlavně účast na téhle postapo jízdě.😈

Tak si stačí jen vybrat a registrovat se, červeně označené role jsou již zaregistrovány a tudiž nedostupné. Stále se však registrovat můžeš a mi ti nějakou roli pošleme neboj, všechny stojí za to 💪

Lili

Lili je velmi sebevědomá a charismatická žena. Lepší pletichářku by jste však hledali marně. Dokáže domluvit obchody a dohody jaké nikdo jen tak nesvede. Sama tvrdí, že pro silnou budoucnost je potřeba dobrá dohoda a ta bez smlouvání není. A silnou a dobrou budoucnost chce pro celou osadu, když už se rozhodla tady zůstat. Nemá žádné násilné sklony ani politické ambice, ale svůj um chce využít pro vybudování lepších zítřků.

Link

Link je bývalý IT specialista. Jeho odbornost je dnes takřka k ničemu, jeho zkušenosti však ne. Odmítá, aby po restartu, jak říká světu po dopadu, opět ovládly počítače, sociální sítě atd. Je pro zdravou budoucnost postavenou na silných základech, kde lidé fungují v komunitách. Mluví spolu, rokují i pracují. Link není žádný bojovník, ale ruku k dílu přidat umí. Je chytrý a vynalézavý. Nový věk, je mu rodinou, získal zde přátele a respekt.

Lukin

Pokud jde něco říct o Lukinovi z první, je to ranař. Dělal vyhazovače a pak šéfa ochranky v prominentním klubu. Po letech se mu zajídala ta smetánka, zkorumpovaní politici, rozmazlená zlatá mládež. Když přišel do osady, jeho cesta vedla právě do Nového věku, který si mimo jiné dává za cíl se v budoucnu takovýchto lidí ve svých řadách vyvarovat. A to se Lukinovi zamlouvá. Lukin není žádný myslitel, ale svou práci vždy odváděl skvěle. Pokud je potřeba chladné uvažování v taktice a bezpečnosti nebo někam někoho doprovodit Lukin je váš člověk.

Alex

Alex je bývalý příslušník bezpečnostní složek. Propracovala se od nováčka až po vyšší posty, ale dopad jí její kariéru a boj za právo a zákony vzal. Alex je ženou zákona i dnes a dohlíží nejenom na bezpečnost Nového věku, ale když může tak pomůže. A to bez rozdílu a původu každého jednotlivého osadníka. Má sice své osobní výhrady proti tomu jak fungují modráci a co dělá Společnost, ale respektuje rozdané karty. Chtěla by se však zasadit o lepší podmínky a bezpečnost v osadě.

Doktor

Všichni mu říkají Doktor, ale pravdou je, že byl pouze asistentem na veterině. Když však mohl, pomáhal doktorům s ošetřováním pacientů. Dnes již máme plnohodnotný zdravotnický stan s personálem a jeho služeb není již potřeba. Přesto však i nadále je plnohodnotným členem frakce Nový věk a podporuje plně jejich myšlenku a počínání. Po ukončení své činnosti se stal velmi vypočítavým a úskočným. Nesnižuje se k prvoplánovému násilí, ale do rukou se mu taky nikdo dostat nechce.

Bendr

Bývalý majitel sběrny a stavební inženýr. Významně se podílel na budování první osady Beskyd, ale kdo ví jestli si to ještě někdo pamatuje. Bendr je chlap od rány a i přes svůj zevnějšek jde o velmi chytrého a možná až vypočítavého člověka. Na všem má své osobní zájmy a plány, ale podvodník to není. Pokud dá slovo tak platí. Rád by viděl svět opět na nohou a byl zase co k čemu, což ho přivedlo právě do řad Nového věku. Chtěl by něco změnit, přispět k samotné změně a podpořit dobrou věc.

Max

Max je ten typ člověka co si umí jít tvrdě za svým. Život k němu příliš štědrý nebyl a tak vše co má a umí si musel tvrdě vydřít. Možná i proto se chce postavit za vybudování něčeho lepšího a hodnotnějšího. Nějaké morální hlediska a „češství“ příliš s ostatními nesdílí. Dívá se na to mnohem prostěji. Co mu je však vyloženě trnem v oku je viditelná korupce modráků a proti tomu by se mělo zakročit. Leo přeci nemůže budovat lepší osadu když se na bezpečnostní složky nelze spolehnout.

Tagged with: