BeforeParty 2021

Nemůžeš se už dočkat, až vypukne ten krutopřísný post-apokalyptický larp Asteroid a nemáš zrovna do čeho píchnout? Tak to máme akci přímo pro tebe! Takže dopij pivo, vytáhni nohy z lavoru, zvedni zadek a přijeď. Trapná zábava, amatérské kostýmy, tuctová organizace, promarněné prachy a potenciál. Jeden den v post-apokalytpickém stylu. Hodíme maso na oheň, zastřílíme, ponudíme se u přednášek, nějaké úkoly pro zpestření nudy a dáme si soutěže o lupeny na larp posvěcené Osvětou.

ASTEROID BeforeParty je jednodenní akce pro fanoušky larpu Asteroid a postapo žánru. Situace je, jaká je a jelikož ti nemůžeme letos přinést plnohodnotný  larp Asteroid (proto Before). Tak tady to je taková náplast na bolavé srdíčko. Hoď na sebe svůj kostým, popadni kvér a doraž. Jíst a pít bude co, střílet se taky bude i zábava něco užiješ.

Co tě tam vlastně čeká na BeforeParty? No kromě dalších lidí jako ty tak hlavně zábava, o tom to celé je. Osvěta nám dá chvíli pokoj tak si vyhodíme z kopýtka. Budou tu postapo verze deskovek, které pak budou i přímo na larpu. Soutěže o volňásky na larp, herní úkoly, tématické přednášky a další možnosti jak se zabavit. Za každou aktivitu, které se zúčastníš dostaneš herní mince. Ty pak můžeš proměnit na baru za nějaký ten mok na svlažení huby a poctivou klobásu z grilu (z rodinného řeznictví z Raškovic). I nějaké ty rychlé cukry se najdou. Jídlo a pití, si ale můžeš dotáhnout vlastní, tohle je však v ceně a počítáme s dávkou pro každého.

Termín BP bude jaký? Termín teprve řešíme s ohledem na stav tam venku, ale počítej někdy v létě. Vše záleží kdy se zlepší a zpřístupní situace a hned zvolíme vhodný termín. Chceme jej vybrat tak, aby jsi měl dostatek času na registraci, takže aspoň měsíc předem.

No a jak to bude s cenou? Cenu kalkulujeme, ale bude to čistě na uhrazení nákladů. Chtěli bychom se vejít do pětikila, tak uvidíme. Z kůže tě dřít nebudeme, to se neboj na to budou jiní a povolanější.

Tagged with: