Změna v organizaci

Mnozí to očekávali, jiní v to doufali a jiní se toho báli. Ale je to tak. Vzhledem k vývoji situace jsme rozhodli o zrušení akce ☄️ASTEROID – Nový začátek v plánovaném termínu. Jde o bezpečnost jak naši tak i Vaši.
Nedokážeme s jistotou říct, jaká bude situace za měsíc. Víme však toto, nyní všichni máte jiné starosti, které mají mnohem větší prioritu a i když stávající situace poleví, nechceme v nastalém okamžiku uhánět celou akci a riskovat tak i Vaše zdraví 😷 i kvalitu akce.
Nyní jednáme o vhodnějším náhradním termínu pro akci. Pokud máte nějaké návrhy, dotazy či připomínky, klidně nám je napište do komentáře nebo na email. Zatím je hodně skloňován měsíc září.

Samozřejmě ti, co se změnou nesouhlasí či mají jakýkoliv jiný důvod, mají možnost zažádat o navrácení registračního poplatku v plné výši. V jiném případě jsou registrace stále platné.💰

🤔O dalším postupu budeme informovat. Registrace necháme dál běžet pozastavujeme však výši registračního poplatku a časové omezení. Registrace jsou tedy jako by neustále probíhala první vlna.

Tagged with: