Zábava a odpočinek

Myslíte, že se budete nudit? U nás nemusíte kupovat mývala. Kromě herní interakce jsme si dovolili i nějaké to rozptýlení zajistit.

Tak v prvé řadě tu máme ČerChill’s pub kde pevnou rukou vládne od baru Taya. Nebudeme ti lhát i nějaká rvačka se tu semele, ale to tu pak nalítnou modráci jak mastný papír do průjezdu a je po srandě. Krom pití a jídla tu lidi mastí karty, i ten texaský poker se tu hraje. Pár intoušů si tu sehnalo i šachy 🤔. A za nějaký ten stříbrňák na víc u obsluhy ti nějaké to kulturní čtení donese.
Otec Jonáš se snažil uhádat slevu pro věřící, ale proti našemu argumentu, že hazard je hřích nemohl nic namítat. Takže všichni za jedno 😏

Na trhu u Rubika si pak můžete potrápit ty vaše přeživší kebule, prý i nějakou odměnu sem tam utrousí když se ti podaří hlavolam rozlousknout. Ale, ne že to uděláš stejně jako Kýbl kdy to fakt rozlousknul 😅. U něj se taky najde nějaké to kulturní čtivo, pokud ještě umíš číst teda, ale neboj něco má i obrázky.

Pak je tu Lola a Mona naše sličné slečny, k tomu asi psát nic nemusím, že 😈 chlíváci. Koho tam otec načapá ten bude prosit o druhý dopad.

Sem tam když mají lovci dobrý rozmar uspořádají střeleckou soutěž. Maso jako odměna je příjemná změna.

To je z toho nejdůležitějšího asi tak všechno. Není toho moc, ale snažíme se v rámci možností. Holt už to není jako dřív. Osvěta s vámi lidičky 💀

Tagged with: