Musíme to říct

Nacpané pupky po svátcích, dárků tolik, že kolem stromku nešlo šmatlat, je nám to jasné 🐷🎄 My tu však máme něco co už nesnese odkladu a musíme to říct. Nechť je Osvěta s námi.
 
Sakra! Tohle jsme vážně nechtěli. Venku to jde od 5 do -5 a to teď nemyslím teplotu. Stávající situace se jistě dotkla nejednoho z vás, ale taky nás. A to dost význačně, museli jsme odložit první ročník a nyní se to dotýká značné části ORG týmu víc než by sami chtěli. Jelikož situace místo, aby se uklidňovala pouze eskaluje, jsme nuceni k prvnímu lednu nespouštět registrace a ani nepřikročit k plánování akce samotné pro rok 2021. Nedokážeme s jistotou říci zdali nám ze dne na den akci nezakáží. Vzhledem k náročnosti organizační i finanční, nechceme podstoupit takto riskantní krok jak pro nás tak i pro vás. 😢
 
Doufáme tak, že v našem rozhodnutí naleznete pochopení a i nadále zůstanete s námi💪 I dál se budeme snažit přidávat obsah jak zde na webové stránky tak i na náš ksichtknihu. Neznamená to, že akci rušíme úplně, jsme ale nuceni vyčkat na dobu kdy budeme alespoň vědět, že po úterý nastane středa. Na akci i nadále pracujeme, byť v omezeném čase vzhledem k situaci.
 
Co se týče registrovaných z první vlny, kteří nezrušili své registrace, vám festovním frajerům zašleme prašule zpátky, ale ponecháme vám jak registrace tak i to na čem jsme se domluvili, pšššt 🤫 Jakožto díky za vaší oddanost pro věc.
 
Otec Jonáš se za nás všechny i za ty neznabohy mezi námi modlí….
…ani nevíte jak nás to všechny sere! 😡🤬
Tagged with: