Otázky a odpovědi #1

Přišlo nám pár dotazů ohledně zbraní na akci, tak je tady zodpovíme, ať jsou informováni všichni 🙂 Rovněž upřesňujeme pravidlo týkající se věkové hranice pro účast na akci. Ta je stanovena na 18+, tedy každý hráč musí dosahovat minimálně věku plnoletosti stanovenou zákony ČR. A to výhradně bez jakýchkoliv vyjímek.

Otázka #1: První byl co se týče startovních zbraní a revolverů.

Odpověd #1: Jsou povoleny všechny druhy airsoftových zbraní, vyjímaje pyrotechniky (granáty, mini apod.). Startovní zbraně budou různé dle rozdílu vybrané frakce, herní postavy či úkolu. Vše bude v čas zveřejněno. Každý však bude mít možnost vlastnit zbraň, jak pistoli tak i primární zbraň.


Otázka #2: Je možné na akci použít nože od TS BLADES (nabízené jedním z předních airsoft prodejců), jakožto ekvivalent ke gumovým tréninkovým nožům?

Odpověď #2: Povolujeme a udělujeme tímto možnost využití replik nožů značky TS BLADES v rámci akce ASTEROID. Vzhledem k tomu, že nože slouží především jako rekvizita a jejich čepel je plastová a nedisponuje pružností. Vyzýváme všechny, kteří hodlají tyto nože během akce využívat, aby je používali se zvýšenou opatrností vůči svým spoluhráčům/protihráčům.

Tagged with: