Informace o zbraních

V této zprávě uvedeme veškeré informace k otázce zbraně a vybavení ve hře. Zbraně můžou být pouze airsoftové, ale nejsou povinné. Jen s nimi život bude lehčí. Můžeš si přinést záložní (pistoli) a hlavní zbraň. Jako základ se považuje nůž a to buď gumový nebo cvičný od značky TS BLADES. Nůž společně s pistolí ti bude ponechán a hlavní zbraň bude uložena na prodejně ARMA, kde si jí pak můžeš za herní peníze zakoupit. Veškeré zásobníky si ponecháš u sebe. Cenu zbraně určíme při registraci, ta se však v průběhu hry může měnit v závislosti na situaci. Nebo její možnost zakoupení.

Zbraně nikdy nemohou být zpětně odebrány, pouze kontrolovány ze strany Modrých přileb. Nikdy tedy svou zbraň nedávejte.

Při byrokratickém kolečku před akcí projde zbraň i zkouškou a ověřením zda-li splňuje pravidla, stejně jako ty sám. Samozřejmě limity jsou stanoveny pro odstřelovací pušky v systému SA na 190m/s maximálně a u ostatních je to do 130m/s. Test se bude provádět na chronu prostřednictvím munice o váze 0,20g.

Pokud by ti nedopatřením došel plyn, bombička nebo baterka, a nemáš hluboko do kapsy tak ti pomůžeme. Na trhu určitě seženeš plyn a bombičky a ARMA má výjimečnou možnost dobití baterie.

Tagged with: