Herní role

Každý registrovaný hráč obdrží svou roli. Nebudete si tak muset lámat hlavu se svou postavou či jménem. A my vás tak zároveň dostaneme z vašich komfortních zón. Jak to tedy bude celé probíhat? Pokud jste registrovaný hráč s uhrazeným registračním poplatek, obdržíte v průběhu měsíce dubna na vámi registrovaný e-mail podrobnosti o postavě, která vám bude přiřazena. Přiřazení je náhodné a určují ho pouze zvolená frakce a pohlaví.

Každá postava tak bude mít nějakou svou minulost, cíle i motivaci. Součástí budou i základní vztahy/vazby. Postavu si lehce můžete i upravit podle sebe, nesmí to však změnit dané aspekty postavy. Předejdeme tím tak, aby si hráči vybírali to co se jim hodí. Jdeme jiným směrem než ostatní, vybrat si ze seznamu umí každý, ale poprat se s tím co mu osud připraví je skutečná výzva.

Některé postavy dostanou do začátku i nějaké rekvizity, buď jako součástí jejich postavy nebo příběhu. Těch bude kromě hlavního na akci vícero. Přeci každý žijeme svůj malý příběh.

Máme zde však i deset atmosférických rolí, které budou dotvářet pocit z osady a postapo světa, který jsme vytvořili. Seznam těchto postav naleznete na našich stránkách „Atmosférické postavy„. Při registraci si u volby frakce zvolíte položku „Jiná“ a napíšete jméno atmosférické postavy.

PS: Připravili jsme si pro vás i skutečné chuťovky.

Tagged with: