Registrace

Nejdříve čti, pak se registruj. Cena a odkaz na registrační formulář je na konci stránky. Nepřehlédneš to.

  • Termín: 6.-9.5. 2021
  • Lokace: bývalá raketová základna Leskovec (mapa)

Registrovat se na akci je snadné, zvládneš to i ty. Co je k tomu, ale potřeba?

  1. Přečtené webovky ať sakra víš o co jde.
  2. Vybráno na čí straně chceš stát, tím myslím frakci a nebo konkrétní roli.
  3. Zaregistrovat se přes náš formulář plný otravných otázek.
  4. No a hlavně tu registraci zacvakat, to dá rozum.

Registrace probíhá ve třech vlnách v různých termínech, podrobnosti najdeš dole. Čím víc budeš otálet tím víc tě to bude stát tak neváhej. Pokud nestihneš registraci zaplatit do konce dané vlny, v které jsi se registroval, tvá registrace se ruší a musíš to zkusit v té další. Musíš nás pochopit, nemůžeme ti to místo držet pořád. Na svou příležitost registrovat se včas čekají i jiní. Holt apokalypsa, kdo zaváhá nežere a to u nás platí dvojnásob.

Jakmile dostaneme prachy spárujeme platbu s registrací a dostaneš od nás potvrzení (nebo pohled z Karibiku). Párování plateb provádíme průběžně, takže nemusíš hned panikařit když druhý den po platbě nebude na tvém emailu potvrzení. Potom ti náhodně bude přidělena postava odpovídající tvé registraci, pokud jsi si nevybral konkrétní roli, tam je to jasné (info k postavám v PDF budeme rozesílat v průběhu dubna). No a to je vše. Říkám ajn cvaj. Všechny ty hrůzné informace co jsi nám o sobě dal podléhají tomu GDPR.

Musíš si samozřejmě ještě spíchnout nějaký kostým podle toho co jsi si zvolil za roli nebo frakci a sehnat kvér, ten sice není podmínkou, ale dobře ti radím, budeš rád aspoň za pistoli. Doporučujeme i ten nůž. No a naučit se postavu. Pak už je to na tobě jak se s tím vším popereš na místě.

Nic extra sebou netahej. Jídlo, voda, munice jsou herní (to si však musíš zasloužit) a tudíž cokoliv si přineseš navíc ti sežereme a vypijeme my na tvou počest. Samozřejmě pokud potřebuješ pravidelně brát nějaké medikamenty tak ty si sebou rozhodně vezmi. Pokud si nejsi jist co se ti bude hodit pro přežití mrkni na uživatelskou příručku. Nějaké drobnosti koupíš pak i u nás na trhu, tady najdeš takový malý výčet toho co můžeš čekat.

Pokud máš teda zájem o něco trochu nevšedního máme na výběr pár zodpovědných funkcí a tři CP role, tak pokud máš na to koule, nebo to druhé tak si klidně rovnou něco vyber.

Zbývající čas do zahájení akce.

Pakliže nebude do skončení druhé vlny registrací registrováno 60 hráčů, včetně uhrazených registračních poplatků, akce se ruší z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžeš, nenechávej registraci na poslední chvíli. Jestli by k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

REGISTROVÁNO: 17

Počet volných míst pro jednotlivé frakce
Modré přilby 9 Nový věk 17 Společnost 21 Lovci a hledači 3 Lékaři a vědci 0 Osadníci bez frakce 26

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace bylo z Vaší strany ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek. Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné. V případě první registrační vlny vracíme 70% částky, u druhé vlny je to 60% a u třetí už pouze 50% z celkové částky.

Registrace jsou pozastaveny!

 

První vlna registrací, cena: 1700 Kč (1.1. – 10.2.2021)

Druhá vlna registrací, cena: 1900 Kč (11.2. – 20.3.2021)

Třetí vlna registrací, cena: 2100 Kč (21.3. –  20.4.2021)

Registrace atmosférické postavy, cena: 1500 Kč

Rolovat nahoru