Prolog

INFORMACE  ÚTRŽEK PŘÍBEHU  REGISTRACE

ZÁKLADNÍ INFORMACE

31.8.1.9.2019 až 8 hodinová akce / vojenská základna FRÝDEK-MÍSTEK (TTMOS). / Maximálně 40 hráčů.

  • Lokace: https://mapy.cz / parkoviště upřesníme
  • Kontrola registrací: od 16:30 do 17:30
  • Zahájení akce: 31.8.2019 v 18:00
  • Ukončení akce: 1.9.2019 (čas dle vývoje, nejpozději za svítání)
  • Cena vstupného: 200Kč / osoba

Předehra k post-apokalyptické LARP akci ASTEROID. Prolog nás přesune do chvíle, kdy bývalou osadu Beskyd přepadli lidé z ortodoxní Osvěty. Zažij tu hektickou atmosféru a úzkost lidí, kteří musí prchnout uprostřed noci ze svého jediného domova. Nebo se postav na stranu ortodoxní Osvěty a ve jménu tvé zbraně rozsévej víru mezi lidi.

Každý účastník PROLOGu Asteroid bude mít možnost v rámci akce využít přednostní registraci na hlavní akci. Bude tak mít šanci zajistit s i místo na 72 hodin trvajícím larpové hře v postapo žánru.

Postavy, které po registraci obdržíte, nebudou přeneseny do hlavní akce. Rekvizity a nutné vybavení se liší od zvolené role. Seznam speciálně upravených základních pravidel pro tuto akci obdržíte emailem po registraci. Munice bude dodána ze strany organizátorů (BIO 0,25g)

Do zahájení akce zbývá.

 

ÚTRŽEK PŘÍBEHU

Už se stmívalo, když padly první výstřely. Naše hlídky neměli šanci nápor nepřítele vydržet. Oni a pár dalších nám dali čas vzít to nejdůležitější a utéct. Nemohli jsme vpadnout k žádným z našich obchodních partnerů a tak jsme zvolili místo, o kterém víme, že zatím nikdo neobsadil. Tím místem byla zase bývala vojenská základna tentokrát někde směrem na Opavu. Díky mapám od Simara víme kudy jít.

Starosta a generál se s první skupinou vydali na pochod. My jsme měli za úkol jim získat čas, vzít sebou co se ještě dá a vyrazit a nimi. Jakmile minou první kontrolní bod vyřážíme na smluvené místo. Až minou druhý bod vyrážíme přímo za nimi a nezastavujeme. Kluci od modrých přileb budou zdržovat ty šmejdy co nejdéle to půjde. Vypadá to, že buď si dali na chvíli pokoj nebo se reorganizují. Aspoň máme chvíli se dát do kupy než to zase začne.

[Panda] Do prdele! Ti pošuci z Osvěty si nedají pokoj..
[Hanys] Pane, starosta hlásí, že minuli kontrolní bod 1. Můžeme se začít stahovat. Máme vzít i poslední zásoby, pane?
[Panda] To rád slyším! jasně ,že jo přeci těm kurvám tady nic nenecháme. Kde jsou ti modráci, sakra?!

Stále se sakra neozývají. Už dávno měli dát signál a já tu mám ještě kopu zásob a lidi. Do piči! Snad jsou ještě pořád na živu, jsou poslední překážkou mezi námi a Osvětou.

REGISTRACE

Registrace na tuto akci probíhá ve třech krocích. Čím dříve se zaregistrujete a uhradíte registrační poplatek, budete mít jistotu že se na akci dostanete. Po vyplnění registračního formuláře uhraďte platbu ve výši registračního poplatku na uvedený BÚ. Jakmile obdržíme platbu, Vy obdržíte potvrzující email o spárování platby s Vaší registrací a doplňující informace k samotné akci. Vaše registrace je kompletní až po potvrzení přijetí platby.

Pakliže nebude do skončení hlavního registračního termínu (15.8.2019) registrováno alespoň 22 hráčů včetně uhrazených registračních poplatků, akce se ruší z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžete, nenechávejte registraci a platbu na poslední chvíli. Jestli by k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace by bylo z Vaší strany ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, z kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek (50%). Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné (26.8.2019).

REGISTROVAT

REGISTROVÁNO: 2/20 osádníků – 3/5 modrých přileb – 2/10 ortodoxní osvěty

Rolovat nahoru