Osadníci (bez frakce)

Osadníci jsou nedílnou a nejpodstatnější části komunity. Nejenom, že zastávají nejdůležitější funkce pro chod osady, ale jsou na rozdíl od ostatních i nejsvobodnější. Nesvazuje je, žádná ideologie jenom jejich vlastní. Nikdo ani neřeší jejich vyznání nebo co dělají během dne.

Přitom jak starosta poznamenal jsou mezi nimi velmi zajímavý lidé s velkým potenciálem. Proto s nimi rád pracuje a naslouchá jim.

Mají na starost malé farmy uvnitř osady a drobné úkoly pro dobro osady, jako jsou stavební práce atp. A není snad chvíle kdy by pro ně někdo neměl nějakou možnost si odpracovat nějaký ten stříbrňák nebo v čase nejhorších nějaké to jídlo.

Ochranou ruku nad nimi drží modráci a chodit vem jim taky nikdo nebrání.

 


Držíme při sobě a nikomu nic nechybí. Sem tam uděláš nějakou fušku, aby bylo za co nakoupit náboje. Čert nikdy neví. Sem tam něco na farmě, aby bylo co do huby. Někteří říkají, že je to snad lepší než kdysi. No a když máš všeho dostatek a nikdo tě zrovna nepotřebuje, jdeš si po svých. Pár jich chodí pravidelně i na bohoslužby otce Jonáš, můžeš se k nim klidně přidat.

Když nad tím tak přemýšlím mají se lépe jak my (pozn. Pandy)

 

Rozlišovací znaky: žádné, nosí běžně dostupné oblečení a vybavení (zákaz maskáčů)

Cíle a motivace: přežití v dnešním světě, osobní motivace a cíle

Rivalové: kdokoliv kdo by jim chtěl upřít jejich právo na svobodný život v osadě

Politika: každý jedinec individuálně

Rolovat nahoru