Herní role

Nabízíme ti možnost ztvárnit jednu z předem určených rolí. Tyto role, jsou klíčové pro dotvoření atmosféry hry a podporují herní mechanismy či dějovou linku. Vzhledem k tomu, že tyto postavy mají jistou zodpovědnost a jejich možnosti jsou částečně omezené oproti jiným jsou v jiném směru zvýhodněny. A to ve formě ceny registrace ta je nižší. Na každou roli máme i jisté specifické požadavky, které je potřeba splňovat. Rovněž u několika rolí poskytujeme rekvizity a zázemí.

Pokud jsi si nějakou roli vybral, stačí během registraci ve volbě frakce zvolit položku „Jiná role“ a do poznámky napsat jméno postavy nebo číslo u ní uvedené.

#1 LEO

Cílevědomý, vypočítavý a velmi chytrý Leo, vůdce frakce Nový věk, který povede své věrné za svými cíli. Nemá sklony k násilí nebo agresi, pokud již však vybouchne, stojí to za to. (Povědomí o české historii a jejich hodnotách výhodou.)

#2 JAN

Jan je pravá ruka Lea, podporuje ho v jeho vizi ohledně budoucnosti osady. Má na starosti především ozbrojenou část frakce a ochranku samotného Lea. Je velmi žádostivý.

#3 FABI

Pravá ruka a nejlepší postapo přítel gen. Pachenka.  Druhý muž Modrých přileb a velmi svědomitý. Dohlíží na svého parťáka Kýbla. Je tak trochu bručoun a podezřívavý vůči cizím.

#4 KÝBL

Trochu jednoduchý a pomalejší člen Modrých přileb. Je to „levá ruka“ gen. Pachenka. Je však velmi oddaný a houževnatý. Fabi s Pachenkem ho mají pod svou ochranou.

#5 BARD

Náš dvorní muzikant, díky něho jsou dlouhé večery v osadě snesitelnější. Často když zahraje je to cennější než všechny bitcoiny osady. Taky mu často lidé přispějí za jeho hraní. Je morální vzpruha celé osady. (Nutno vlastní hudební nástroj, nejlépe kytara).

#6 PIKASO

Umělec, tatér. Kdysi měl i vlastní síť tetovacích salónu. Pak ztvrdnul v jednom záchytném táboře, no a nakonec skončil u nás. Jednou mu kluci na průzkumu ještě v osadě Beskyd našli tetovací stroj a barvy. A tak začal znovu tetovat, byl o to kupodivu neuvěřitelný zájem. (Nutnost zkušenosti práce s henou a pochopitelně umělecké cítění).

Rolovat nahoru