Herní měna

Asi ti nemusím říkat, že ty papírky a kovové mincičky, které neměly vlastně skutečnou hodnotu už dávno před dopadem, jsou tady k ničemu. Možná ještě někde platí, ale spíše o tom pochybuji. Dneska už platí jen výměnný obchod s tím, co má nějakou cenu, a samozřejmě Bitcoin. A proč? No protože to není jen tak obyčejný kov. Zlato a stříbro má stále cenu i v tomhle „fak of“ světě. Ale pokud půjdeš nakupovat do ARMY, tam nejvíc slyší právě na Bitcoin. Pokud zrovna nějakou věc neshánějí, potom tě slušně vyplatí. Práci najdeš skoro všude, každý potřebuje pomoct a každý nějak zaplatí. Nebo pak mrkni na vývěsku, tam je vždycky něco a nějakou coinku dostaneš, když budeš shánět zásoby pro osadu.

Jsi tady nový, proto ti do startu i nějakou tu minci dáme, ale záleží na tom, ke komu se dáš. Ne každý šéf má peněz na rozhazování pro své nováčky, nebo si jich tolik neváží. Ale když pohneš prdelí, vyděláš si tak či tak. Kdo ví, možná si vyděláš i na cestu na východ, tuhle jsem četl, že to někdo za pořádný balík nabízí i s ozbrojeným doprovodem.

Poctivě vydělané prachy 😀 můžeš utratit, za co jen budeš chtít, hazard, chlast, ženský, kvéry, munice a další. Do těch posledních dvou je nejlepší investovat jako první. Nějakou zlatku bych si schoval i na nějakou felčarskou výbavu.


Podoba herní měny nebude z bezpečnostních důvodů zveřejněna předem. Půjde však o hmotné peníze, které každý na startu obdrží v rámci registrace, podle frakce, kterou si zvolil. Herní měna nejde dokoupit za reálné peníze 😀, takové blbosti u nás nehledejte. Po skončení nám prosím svůj zbylý obnos vraťte, bude k tomu přihlédnuto příště. Herní měnu půjde i najít. Musí však být shodná s tou, kterou obdržíte, na případné možné kopie nebude brán zřetel. Podrobnosti viz pravidla.

Rolovat nahoru