Herní jídlo a munice

Jídlo, voda a munice. Bez toho už se skoro dnes nikdo neobejde. Tedy minimálně bez těch prvních dvou. Ale když ti dojde munice a v patách máš nějaké grázly tak jsi taky solidně v prdeli. Takže dělej tak, aby ti nikdy z toho nic nedošlo. Něco ti z toho zajistí osada, ovšem ostatní si musíš zařídit sám. Jinak bohužel, každý na vlastní pěst, dokud nenajdeme stabilní zdroj jídla a vody.

Jídlo a voda

Voda a jídlo lze získávat několika různými způsoby. Lze je zakoupit, najít či získat u zdrojů. Zdroje jsou v podobě lovišť zvěře a pramenů vody, tyto způsoby jsou popsány v herních mechanikách. Kupování lze pak uskutečnit na trhu, cena se odvíjí od výše poptávky a výše zásob.

Vyjímaje hotových jídel, masa a ovoce jsou všechny zdroje jídla tzv. trvanlivé a to především u těch, které jsou umístěny v mrtvých schránkách. Alergeny a složení se můžete vždy dočíst na obalu jednotlivých položek. Jde však o běžně dostupné potraviny. Voda, je čistá, pitná a neperlivá ve všech variantách. Výjimku můžou tvořit nabídka místního baru.

Munice

Munice pro airsoftové zbraně je k dispozici ve třech váhových kategoriích a všechny o klasickém průměru 6mm. Váhové kategorie jsou vybrány na základě typu používaných zbraní 0,20g , 0,25g a 0,30g. Munice pochází od renomované značky BLS. S ohledem na místo konání je využita BIO munice, aby nedocházelo ke znečištění oblasti plasty. Cena munice se rovněž odvíjí od situace a množství zásob.

Jídlo, voda i munice jsou herní a zajišťují je organizátoři hry. Proto i tak jakékoliv vlastní zdroje jsou proti pravidlům.

Rolovat nahoru